Get Adobe Flash player

INFOLINIA: 0-800-127-006, ZAMÓWIENIA PRZEDSTAWICIELSKIE, tel. 86 215 56 02, email: zamowienia _lomza@pgf.com.pl

III Kongres Farmaceutyczno - Ekonomiczny PGF

W dniach 21-23 marca 2014 r. odbył się III Kongres Farmaceutyczno -Ekonomiczny PGF połączony z targami farmaceutycznymi oraz sesją szkoleniową dla farmaceutów. Spotkanie miało miejsce w hotelu „Sofitel Warsaw Victoria” w Warszawie.

Kongres co roku gości swoich partnerów handlowych, stwarzając okazję do wymiany opinii i dyskusji na temat bieżącej sytuacji w sektorze hurtowej i detalicznej dystrybucji leków. Podczas Konferencji dla gości przygotowano szereg atrakcji i zajęć, między innymi interesujące wykłady. Prelegenci przedstawili słuchaczom aktualną sytuację ekonomiczną na rynku farmaceutycznym oraz prognozy na kolejny rok.
Pan Piotr Kula – Prezes PharmaExpert przedstawił trendy i wyzwania  na rynku aptecznym w Polsce, natomiast Dyr. Generalny IMS Healt Pan Maciej Kuźmierkiewicz omówił najbliższe perspektywy sprzedaży leków w Polsce oraz ekonomiczne wyzwania dla  aptekarzy. Autorem kolejnego, ciekawego wystąpienia była Pani Irena Rej, Prezes Izby Gospodarczej” Farmacja Polska”, która przedstawiła rozważania nt. misji zawodowej w biznesie.

Gośćmi specjalnymi Kongresu byli w tym roku Kazimierz Marcinkiewicz, prof. Witold Orłowski oraz Agnieszka Pachciarz, była Prezes Narodowego Funduszu Zdrowia.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Polityka