O firmie

Polska Grupa Farmaceutyczna Sp. z o.o. w Łomży powstała z marzeń, pasji i pracy , a rozwija się dzięki wszystkim ludziom, którzy ją tworzą. Zbudowana została na solidnych więzach partnerstwa biznesowego i lojalnej przyjaźni dwóch przedsiębiorców Waldemara Baranowskiego i Marka Zacharzewskiego.

Firma Polska Grupa Farmaceutyczna Sp. z o.o. a wcześniej pod nazwą ESKULAP powstała w 1990 roku w małym łomżyńskim garażu jako małe lokalne przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą leków, do dyspozycji miała czterech pracowników, parę półek na leki i jeden zużyty samochód.

Od tego czasu minęło ponad 25 lat i w chwili obecnej firma w niczym nie przypomina tamtego maleńkiego zakładu. W wyniku licznych fuzji przedsiębiorstwo rozrastało się. Dziś Firma wchodzi w struktury największego polskiego holdingu farmaceutycznego tj. Grupy Kapitałowej PELION SA, którego świadczone usługi obejmują wszystkie segmenty dystrybucji farmaceutycznej (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów.

Zgodnie z nową formą prowadzenia działalności Spółka jest jedna z trzynastu Spółek regionalnych, która specjalizuje się wyłącznie w sprzedaży hurtowej do aptek towarów znajdujących się w ofercie handlowej PGF S.A w Łodzi na rzecz jej kontrahentów dążąc do maksymalizacji sprzedaży.

Polska Grupa Farmaceutyczna to lider na krajowym rynku dystrybutorów farmaceutycznych. Marka PGF jest jedną z najbardziej znanych polskich marek, dla której niezmienne pozostały wartości, które są najważniejsze: wysoka jakość, rzetelność i uczciwość, szacunek dla ludzi, innowacyjność i nowoczesność we wszystkich działaniach.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Polityka