Get Adobe Flash player

INFOLINIA: 0-800-127-006, ZAMÓWIENIA PRZEDSTAWICIELSKIE, tel. 86 215 56 02, email: zamowienia _lomza@pgf.com.pl

UWAGA PRACODAWCY ! 

 

Prosimy o kierowanie na badania profilaktyczne, okresowe wstępne lub kontrolne z zakresu medycyny pracy TYLKO tych pracowników u których termin badań faktycznie dobiega końca i jest to niezbędne. Prosimy o poinformowanie pracowników, aby nie zgłaszali się na badania z czynną infekcją (gorączka, uporczywy kaszel, duszności, katar). 

 

PROSIMY O WSPÓŁPRACĘ W TYM ZAKRESIE. 

 

Działania te zostają podjęte w związku z ogłoszeniem pandemii koronawirusa SARS-CoV-2.

Nowa usługa - KRIOTERAPIA

Od października 2014r. w SCMR wprowadzono nową usługę w zakresie rehabilitacji.
Zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych zabiegów krioterapii ciekłym azotem, które doskonale spisują się między innymi na: dolegliwości bólowe różnego pochodzenia, stany pourazowe, zmiany reumatyczne.

Usługa świadczona jest odpłatnie przez wykwalifikowany personel oraz specjalistyczny sprzęt.

Urządzenie do krioterapii przeznaczone jest do miejscowego wychładzania tkanki. Czynnikiem roboczym jest ciekły azot, dzięki któremu na wylocie dyszy uzyskujemy temperatury -1600C, co zapewnia skuteczną i szybką stymulację bodźcową. Zastosowanie zabiegów krioterapeutycznych ma swoje uzasadnienie ze względu na korzystne działanie zimna na ludzki organizm. Zmniejsza ono, bowiem szybkość przewodnictwa we włóknach nerwowych, hamuje nocyceptory w skórze, blokuje włókna C i zmniejsza uwalnianie mediatorów bólu.
Krioterapia hamuje procesy zapalne, dzięki zwolnieniu reakcji enzymatycznych. Korzystne oddziaływanie niskich temperatur przejawia się także zmniejszeniem napięcia mięśniowego.
Zapraszamy w nasze progi.

Szczegółowych informacji udzielamy pod numerem telefonu (86) 215-27-42 lub na miejscu.

b_200_150_16777215_00_images_krioterapia.jpg

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Polityka