Get Adobe Flash player

INFOLINIA: 0-800-127-006, ZAMÓWIENIA PRZEDSTAWICIELSKIE, tel. 86 215 56 02, email: zamowienia _lomza@pgf.com.pl

I Forum Franczyzowe DOZ

b_200_150_16777215_00_images_forum_serock-0073.jpg

W dniach 15-17.11.2013r. odbyło się I Forum Franczyzowe DOZ, połączone z targami farmaceutycznymi. Spotkanie miało miejsce w Hotelu Narvil w Serocku koło Warszawy.

Podczas trzech dni Forum dla gości przygotowano szereg atrakcji i zajęć, między innymi interesujące wykłady. Pani wiceprezes Ewa Wasiak-Zasada przedstawiła strategię przyjętą przez DOZ SA oraz korzyści dla aptek uczestniczących w systemie franczyzowym DOZ SA, natomiast dzięki Farmaceucie z Niemiec, Panu Sharifowi Mansurowi dowiedzieliśmy się jak funkcjonują apteki franczyzowe u naszych zachodnich sąsiadów. Autorem kolejnego, ciekawego wystąpienia była Monika Dąbrowska, prezes Polskiej Organizacji Franczyzodawców podczas półgodzinnego wykładu opowiadała o systemie franczyzowym w branży farmaceutycznej i korzyściach płynących z tego typu rozwiązań.

Gościem specjalnym była Jolanta Kwaśniewska, która odkrywała przed swoimi słuchaczami tajniki i znaczenie etykiety w biznesie.

Farmaceuci mogli również wziąć udział w szkoleniach na punkty edukacyjne i zgłębić wiedzę na temat bezpieczeństwa i skuteczności leków oryginalnych i leków generycznych.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Polityka